Hakkımızda - Sirius Interactive

Performans ve uzun ömürlülük için tasarlanan ürünler kodlarız.

Ekibimiz; en yeni web teknolojileri, platformları ve araçları konusunda uzmanlığa sahiptir. Bu sayede modern web teknolojilerini kullanabilir ve mükemmel tasarlanmış sonuçlar üretiriz.

Bizi Tanıyın

Sirius 1999 yılında doğdu. Bu süre içerisinde yenilenerek büyümeye devam ediyoruz. Çalıştığımız markaları hedeflerine ulaştıracak stratejiler kuruyoruz. Arayüzler tasarlıyor, mühendislik içeren proje ve ürünler üretiyoruz.

Kurulduğu yıldan bu yana web ve yazılım teknolojileri konusunda hizmet sunuyoruz. Dünya çapında ve ulusalda farklı sektörlerde adını duyurmuş bir çok marka ile işbirliği yaptık. Bu markalar için geleneksel ve dijital medyadaki tüm iletişim çalışmaları için bütünleşik pazarlama iletişim stratejilerini kullanıyoruz.

Markanın ihtiyaçları doğrultusunda uygun stratejiler geliştirerek, özel yol haritaları oluşturuyoruz. Doğru stratejiyi, doğru kreatif bakışla birleştirerek çalıştığımız markalara değer katıyoruz. Trendler ve yeni mecraları kullanarak dijital medyada iz bırakmanız için hizmetinizdeyiz.

sol üst
sol alt
sağ üst
sağ alt